Перетяжка м’яких меблів

мебліПеретяжка м’яких меблів являє собою надзвичайно затребувану послугу. Пояснюється це досить просто – м’які меблі є одним з основних предметів комфорту, що дозволяють забезпечити максимальну зручність в нашому повсякденному житті, і прикрашають наш будинок. Дивани і крісла – це відмінні меблі для відпочинку і прийому гостей, а також найважливіший елемент дизайну інтер’єру.

Для того щоб диван відмінно справлявся зі своїми функціями велике значення мають різні складові. Однією з основних серед них є якісна, надійна і красива оббивка. На жаль, саме оббивка являє собою ту частину меблів, яка може виходити з ладу і втрачати свій зовнішній вигляд найраніше. Це пояснюється особливостями її експлуатації, адже саме вона приймає на себе основні навантаження, тертя і забруднення. З іншого боку, оббивка не має особливого конструктивного значення і не виконує несучої функції, що дозволяє її досить легко і без наслідків міняти. Тому відмінним рішенням проблеми зношеної, потертої або зіпсованої оббивки є перетяжка мягкой мебели в Киеве.

Дана послуга пропонується численними виконавцями. У їх числі зустрічаються приватні майстри, невеликі фірми, що спеціалізуються виключно на подібних послугах. Також перетяжка меблів тканиною виконується деякими власниками меблів самостійно. Однак у цьому випадку домогтися по-справжньому якісного результату можна тільки в тому випадку, якщо у вас є певні навички у виконанні цих робіт. Якщо ж таких навичок у власника меблів немає, то замість оновлення та модернізації досить легко можна просто зіпсувати дорогий оббивний матеріал.

Перетяжка меблів являє собою досить складну роботу, яка вимагає високої точності виконання і максимальної акуратності. Першим кроком є вибір нового оббивного матеріалу. Для цієї мети використовуються спеціальні тканини, які сьогодні пропонуються в надзвичайно широкому розмаїтті.

Правильний вибір матеріалу для оббивки дивана має ключове значення. Насамперед, оббивна тканина відіграє ключову роль для створення дизайну м’яких меблів після ремонту. Ця роль є настільки значною, що досить часто перетяжка меблів замовляється не тому, що стара оббивка прийшла в непридатність або втратила свій зовнішній вигляд. Досить поширені випадки, коли нова оббивка замовляється виключно для оновлення дизайну. Особливо це актуально при переїзді або після виконання ремонту в квартирі, коли диван зі старою оббивкою просто не може бути органічно вписаний в новий інтер’єр.

Проте орієнтуватися виключно на дизайн при виборі оббивної тканини буде неправильно. Вона виконує і найважливішу практичну функцію. Перетяжка м’яких меблів тканиною повинна виконуватися з урахуванням максимальної практичності і довговічності. Тому від матеріалу потрібна висока зносостійкість, стійкість до розтягування і впливу вологи. В іншому випадку нова оббивка прослужить вам недовго. У зв’язку з цим, коли виконується перетяжка меблів, ціни оббивних матеріалів, є визначальним фактором для формування загальної вартості робіт в цілому. Вибирати оббивку необхідно, виходячи з поєднання дизайнерських та якісних характеристик, якщо ви хочете тривалий час насолоджуватися красою і зручністю свого дивана.

Не менш відповідальним є і безпосереднє виконання робіт з ремонту диванів і крісел. Тому серед виконавців, якими сьогодні пропонується перетяжка м’яких меблів слід довіряти тільки перевіреним професіоналам. Починаються роботи з розбирання дивана. Розібрати його необхідно на складові елементи, кожен з яких оббивається тканиною окремо. Оббивний матеріал повинен бути розкроєний з максимальною точністю. Будь-яка помилка може звести нанівець всі дизайнерські переваги навіть самого красивого і стильного дивана. Також велику роль відіграє правильне використання набивного матеріалу. Досить трохи не докласти або перекласти його, щоб повністю зіпсувати зовнішній вигляд меблів. Тому, якщо вам пропонується перетяжка м’яких меблів недорого невідомим виконавцем, це є зайвим приводом замислитися про те, чи варто довіряти йому свій диван. Економія на якості зазвичай виявляється оманливою, і замовнику доводиться нести додаткові витрати на усунення наслідків некваліфікованої роботи. Головним критерієм для вибору виконавця повинен бути його професіоналізм.

 


Залишити коментар