Особливості агротехніки в плодоносних садах

агротехнікаДля того, щоб отримувати високий урожай горіхів, необхідно приділити особливу увагу кожному аспекту, пов’язаному з вирощуванням цього унікального і корисного дерева. Починаючи з підготовки ґрунту і закінчуючи кронами дерев, догляд за волоським горіхом зажадає від вас багато часу на догляд, але, варто підкреслити, що він цього заслуговує.

Вміст ґрунту відіграє величезну роль у процесі вирощування горіхів. Волоський горіх любить вологу і необхідно забезпечити постійно вологе середовище. Якщо умови клімату не дозволяють підтримувати постійні оптимальні умови, то рекомендується використовувати чорний пар, а краще всього, разом з сидератами.

Незважаючи на широко поширену думку, що волоський горіх не потребує ґрунтового живлення, це не зовсім так. Як і інші рослини і дерева, горіх здатний витягувати з ґрунту всі корисні мінерали, але тільки коли вони там є. Слабкий ґрунт не в змозі дати волоському горіху те, що йому потрібно, тому необхідно щорічно постачати ґрунт необхідними елементами.

В якості добрив, використовуються азотні і фосфорно-калійні. Азотні добрива мають і негативний ефект, так як надають ідеальне середовище для розвитку бактеріозу. Використання подібних добрив необхідно поєднувати з фітосанітарною боротьбою. Фосфорно-калійні добрива сприяють підвищенню рівня плодоношення і максимальну користь приносять якщо їх внести на рівні коренів дерева.

Як вже було сказано, волоський горіх любить вологу, тому потребує додаткового зрошення. Особливо, це необхідно у весняно-літній період, так як природних опадів деревам не вистачає.
Останній, але теж дуже важливий штрих у догляді за волоським горіхом полягає у своєчасному усуненні пошкоджених та хворих гілок. Правильний догляд за кроною дерева – гарант високого врожаю. Купуйте мотоблок, адже для будь-якого фермера це буде корисним і потрібним в господарстві.


Залишити коментар