Огляд смартфона Sony Xperia Z

Sony Xperia Z Компанія Sony перейшла на Android і з тих пір невпинно трудиться для того, щоб поліпшити продукцію, що випускається. Незважаючи на те, що виробник хотів справити враження своїми висококласними моделями начебто Xperia T і S, не буде перебільшенням сказати, що його зусилля залишилися здебільшого непоміченими в світі, де правлять Galaxy і iPhone.  Що ж можна зробити, щоб якось вплинути на цей ринок?  Звичайно, це нелегко, враховуючи те, що така компанія, як Sony, у якої є свої фанатичні прихильники, до цих пір не була в змозі якось змінити поточний стан справ.

Очевидно, що одного тільки значного списку особливостей смартфона і впізнаваного імені недостатньо.  Потрібне потужне залізо, одягнене в елегантну форму, швидке і чутливе програмне забезпечення, новітня операційна система, хороша камера, якісний дисплей… і звичайно ж, виробник повинен бути готовий відповідати за своє творіння, виправляти і покращувати програмне забезпечення пристрою настільки швидко, наскільки це можливо .

Смартфонам Sony, звичайно, не вистачає дечого з цього списку, але, як з’ясувалося, компанія не робить з цього проблеми.  Вона готова спробувати ще раз.  Sony представляє вашій увазі нову флагманську модель, новий телефон Xperia Z! Смартфон Sony Xperia Z1 купить в Украине можна в інтернет-магазині Notus. Чи можна вирватися вперед у перегонах з конкурентами?  Ми стверджуємо, що немає нічого неможливого!

Знайомтеся: Sony Xperia Z!

За традицією ми починаємо розгляд смартфона з того, що виймаємо його з витонченого шкіряного чохла Point – це спеціальний чохол для Sony Xperia Z . А ось і він, володар прекрасного гладкого корпусу.  Компанія Sony вибрала дещо інший підхід на цей раз і замість того, щоб використовувати м’який на дотик пластик для виготовлення задньої панелі, прийшла до того, щоб виконати корпус повністю зі скла.  Ми навіть не можемо передати, яке це задоволення!  Скляний корпус додає Xperia Z дивовижний вид, і, крім того, телефон зовсім не ковзає в руці.

Xperia Z – це супер-тонкий смартфон товщиною всього 7,9 мм, але, на щастя, він не настільки тонкий, щоб його незручно було тримати.  Трубка сконструйована дуже вдало.  Вона створює відчуття цілісності і найвищої якості – саме таке враження смартфон і повинен справляти, враховуючи його клас.  Якби ми порівняли Xperia Z з його конкурентами на Android, можна було б сказати, що Sony вдалося перевершити їх всіх у цьому відношенні.

Єдине, що нам не дуже сподобалося в дизайні, це гострі краї прогумованої частини корпусу.  Якби вони були трохи більше округленими, тримати Xperia Z в руці було б зручніше.

Зрозуміло, чому Xperia Z такий значний в плані розмірів – все через його 5-дюймовий дисплей.  Незважаючи на те, що трубка дуже тонка, її все-таки важкувато утримувати, особливо якщо ти хочеш виконати якусь дію однією рукою.  Але так відбувається з усіма 5-дюймовими трубками, так що це не вина Sony.

У Xperia Z з боків розташовані тільки кнопка включення і регулювання гучності.  Обидві вони могли б бути опрацьовані краще.  Не можна сказати, що вони зовсім вже невдалі, але не вистачає чітко вираженого «кліка» при натисканні.  Ми очікували, що Sony оновлять дизайн кнопки включення / блокування.

На Xperia Z практично немає ніяких «дірочок».  Кожен порт закритий захисним клапаном, це зроблено для захисту від пилу і вологи.  Відзначимо, що Sony Xperia Z – по-справжньому міцний телефон.  Трубка має сертифікат IP57, і це означає, що він захищений від пилу, а також, що його можна на 30 хвилин занурити на глибину 1 метр під воду.

Традиційно така міцність характерна для телефонів нижчого класу, але ми раді, що Sony намагаються докорінно змінити цю ситуацію і роблять свій новий смартфон стійким до природних впливів.  Ось яким повинен бути сьогодні кращий смартфон в лінійці!  Будемо сподіватися, що інші виробники наслідуватимуть цей приклад.

Екран Sony Xperia Z

Слідуючи сучасному тренду, виробник оснащує Xperia Z величезним дисплеєм в 5 дюймів.  Дозвіл екрану також справляє враження – 1080×1920 пікселів, ну і, відповідно, щільність пікселів на дюйм становить 441 ppi.

Якщо говорити про якість зображення, то воно досить високе, хоча і не можна стверджувати, що Xperia Z значно перевершує інших в цьому питанні.  Скажімо, контрастність могла б бути вищою, а кольори – більш насиченими.  Sony використовували технологію Mobile BRAVIA 2 engine, яка дозволяє підвищити якість зображень на дисплеї.  Ми звернулися до інших телефонів з движком BRAVIA і можемо сказати, що зображення дійсно мають дуже чіткі межі завдяки цій технології.  На жаль, це має значення тільки для перегляду зображень з використанням спеціальних додатків, так що якщо ви переглядаєте картинки через браузер або Facebook, BRAVIA не дасть вам ніяких переваг.

Видимість при природному освітленні висока, але тільки до тих пір, поки яскравість виставлена ​​на максимум, а сонце не світить прямо на екран.  Кут огляду, однак, теж міг би бути трішки ширшим.  В цілому, звичайно, це фантастичний дисплей, який зробить всі ваші мобільні розваги більш захоплюючими, незважаючи на те, що компанії Sony доведеться ще трохи постаратися, щоб вивести свої смартфони на перше місце в гонці з флагманами інших виробників.


Залишити коментар