Обладнання душових кабін

Обладнання душових кабінДо того, щоб вибрати конкретну модель душової кабіни варто визначитися з необхідним для вас обладнанням.

Природно, що в душовій кабіні повинен бути присутнім душ на гнучкому шлангу, а поряд з піддоном і прозорими стінками виходить душова кабіна економ-класу.

Зі збільшенням ціни, складності та якості росте і кількість додаткових функцій душової кабіни.

Одна з них – система гідромасажу, гідромасажним обладнанням оснащується більшість сучасних душових кабін. Різне розташування спеціальних форсунок на душовій панелі забезпечить гідромасаж для різних частин тіла. А поперемінна подача води на різні групи форсунок позитивно впливає на лімфодренажні властивості шкіри.

Стаціонарний душ, закріплений на окремій трубці або стелі душової кабіни, також може працювати в різних режимах. Так в моделі Flexa Tower (Jacuzzi) є душ з функцією «водоспаду», що володіє ефектом «виливання води на голову».

При «тропічному душі» (у моделі A-0817 Appollo і M-A016 Midocean) вода подається у вигляді найдрібніших крапельок, а додавання ароматичних масел в такий душ допомагає позбутися від деяких хвороб.

У душових кабінах, оснащених «турецькою лазнею», використовуються прийоми фітокосметики. Пакетик з сухими лікувальними травами потрапляє під потік гарячої пари. Повітря в такій душовій кабіні позитивно впливає на органи дихання, допомагає позбавлятися від застуди.

Система хромотерапії – лікування світлом, новинка в душових кабінах. Наприклад, душова кабіна від Anthropos (Glass) змінює всередині колір від блакитного – поліпшується кровообіг, до жовтого – стимулюючого пам’ять і увагу. Також враховується яскравість і тривалість впливу.

Додаткові функції душової кабіни такі, як радіо, CD, телефон ускладнюють всю систему душової кабіни і, природно, збільшують її ціну.


Залишити коментар