Обладнання для виробництва вікон

Обладнання для виробництва віконЯкщо раніше вікна робилися вручну або в цехах за допомогою механічного обладнання, то зараз процес виробництва повністю механізований, та й замість класичного дерева в якості основного матеріалу використовують пластикові або алюмінієві профілі.

Якщо раніше вікна проводилися вручну або в цехах за допомогою механічного обладнання, то зараз процес виробництва повністю механізований, та й замість класичного дерева в якості основного матеріалу використовують пластиковий або алюмінієвий профілі.

Сучасне виробництво вікон – це цілий комплекс, система з верстатів, спеціальних пристроїв та інших пристроїв, що дозволяють створювати якісні вікна, що відповідають всім світовим стандартам і нормам безпеки. Для виробництва якісних вікон, необхідно використання наступних видів обладнання:

  • Обладнання для виробництва склопакетів. Яке ж вікно без якісного склопакета? Обладнання дозволяє випускати подвійні і потрійні склопакети, забезпечує їх надійне кріплення і герметичність. Крім того, забезпечується високоточна порізка скла відповідно заданими розмірами, різка Міжскляний рамок, їх встановлення і герметизація.
  • Спеціальні фрезерні верстати – використовуються для того, щоб створювати в рамах отвори, куди потім вставляються ручки, замки, петлі та інша фурнітура.
  • імпостні обладнання, що дозволяє торцях імпостов надати потрібну форму.
  • Зварювальне обладнання, за допомогою якого здійснюється з’єднання готових заготовок у повноцінні рами. Торцеву частину заготовок нагрівають, а потім з’єднують з іншого заготівлею, доклавши певних зусиль і під потрібним кутом.
  • Углозачістной обладнання призначається для того, щоб вирівняти зварні шви.
  • Пильні верстати, за допомогою яких ріжуть металевий або пластиковий профіль під необхідним кутом.

Сьогодні багато світові компанії займаються випуском професійного обладнання для виготовлення вікон. Це можуть бути європейські, турецькі, корейські, японські бренди. Більшість компаній створюють в інших країнах свої дилерські центри та центри технічного обслуговування. Тут можна не тільки проконсультуватися з професійними менеджерами – технологами, але й придбати високоякісне обладнання за доступними цінами, отримати його в строк. Компанії також пропонують збірку і установку устаткування, його технічний огляд і регулярні профілактичні перевірки. У разі поломки, можна впевнено розраховувати на допомогу кваліфікованих фахівців і, при необхідності, швидку доставку тих чи інших деталей.


Залишити коментар