Навіси з полікарбонату

полікарбонатні-навісиПолікарбонатні навіси широко застосовуються на різних об’єктах для захисту від пекучого сонця і атмосферних опадів. Область застосування поширюється на літні майданчики кафе, зупинки громадського транспорту і, звичайно ж, приватні володіння.

Полікарбонатні навіси в основному застосовуються для захисту. Однак це не заважає перетворити їх у частину архітектурного стилю, щоб надати будівлі або двору приглядний вигляд. Ексклюзивні моделі, прикрашені деталями художньої ковки, допоможуть облагородити територію і створити у дворі затишну атмосферу. Завдяки специфіці будови навіс з полікарбонату не займатиме простір, який можна використовувати з користю.

Конструкція являє собою металевий каркас, на який кріпиться дах, виконаний з полікарбонату. Каркас може бути звичайним, у вигляді ферм, а також і прикрашеним декоративними елементами. А дах зроблений такої форми, щоб на ньому не збиралися опади. Від складності проекту безпосередньо залежить ціна навісу.

Зазвичай навіс з полікарбонату встановлюють для захисту автомобіля, як доповнення або альтернативи гаражу. Однак можна використовувати для відпочинку, розташувавшись під ним на зручних садових меблях. Найчастіше навіси виконують у вигляді альтанки, доповнюючи конструкцію однією або декількома стінами.

Чому саме полікарбонат переважає серед  інших матеріалів? Якщо порівнювати з іншими, які часто використовують для виготовлення навісів, можна побачити безліч переваг:

  • Прийнятна ціна
  • Гнучкість
  • Легкість
  • Вогнестійкість
  • Міцність
  • Теплоізоляція
  • Стійкість до корозії і т.д.

Ці переваги проявляються на багатьох етапах – від розробки проекту до експлуатації. Навіс з полікарбонату не буде таким важким, як повністю металевий, не нагріватиметься на сонці і  не буде передавати тепло об’єктам, що перебувають в безпосередній близькості. У порівнянні зі склом полікарбонат не такий крихкий, легко гнеться. Можна, звичайно, замінити його високоміцним видом скла, проте це буде коштувати набагато дорожче і не виправдає витрат.

 


Залишити коментар