Міні-трактори – міні-помічники

Міні-тракториПоява міні-трактора значно спростило життя багатьох фермерів, власників великих земельних ділянок і комунальників. Наявність компактного агрегати потужністю від 10 до 50 і навіть більше кінських сил дозволяє механізувати, а значить, спростити і прискорити багато видів робіт.

Конструкції сучасних моделей міні-тракторів універсальні і підкуповують не тільки своєю простотою і надійністю, але і широкими можливостями.  Так, купивши мінітрактор і поступово додаючи до стандартної комплектації навісні робочі органи, можна виконувати різні види робіт.

Маленькі моделі з великим потенціалом. Тим, хто шукає недорогу і економічну господарську техніку, варто придивитися до малогабаритної і разом з тим потужної багатофункціональної моделі SF-244.

З його допомогою можна швидко зорати землю, засіяти поле злаковими культурами або травою, без важкої ручної праці прибрати урожай коренеплодів чи вимолотити зерно.  Крім того, оснащений спеціальними пристосуваннями мінітрактор допоможе вирішити питання з зрошенням і впоратися з низкою інших завдань.

Багаторукий міні трактор

Купівля самого трактора – це півсправи.  Його функціональні можливості обмежуються кількістю придбаного вами навісного обладнання. Це можуть бути – фрези, борони, культиватори, сівалки, картоплесаджалки і копачі, косарки, граблі, навантажувачі, снігові відвали і роторні снігоочисники, вуличні щітки, екскаватори, подрібнювачі і, звичайно, причепи.

Знахідка для комунальних служб.  Багато моделей міні-тракторів «легким рухом руки» можуть бути перетворені на прибиральні машини, здатні швидко управлятися з сухим сміттям або сніговими завалами.  Навіть невеликі мінітрактори пристосовані для комунальних робіт, головне, перед покупкою переконатися, що обрана вами модель дійсно універсальна, і своєчасно замовити додаткове устаткування.


Залишити коментар