Меблі

МебліМеблями прийнято називати вироби з різних матеріалів, призначені для сидіння, лежання, зберігання різних речей. Традиційно до меблів відносяться столи, стільці, ліжка, дивани, табуретки та різноманітні шафи. До меблів також відносяться кухні та спальні.

Важко сказати, коли з’явилося поняття меблів, і коли спочатку з’явилася сама меблі в будинках. Справедливо припустити, що це відбувалося при переході до осілого способу життя первісних людей. Як не дивно, тип приміщення був основним фактором у розвитку меблів. Якщо приміщення закрите – воно потребує більшої кількості меблів. Тому і розвиток меблів проходив по-різному в різних регіонах.

Одним з ключових чинників при виробництві меблів є матеріал. Традиційно це дерево різних порід, яке легко піддається обробці, має порівняно маленьку вагу. У сучасному світі дерево також є основним матеріалом при виготовленні меблів. Переважна більшість фабрик використовують дешеві породи дерева, наприклад сосна, береза. Тому й ціна на них не висока. Чим дорожче дерево – тим дорожче будуть коштувати готові меблі.

Також існують елітні меблі, які виготовляються часто на замовлення, детальніше про це ви можете прочитать тут. Замовник може вибрати дерево, або інший матеріал, який його зацікавив. Безліч фабрик надають послугу виготовлення меблів за ескізами. Але таке виробництво обходиться значно дорожче.

Сучасні меблі повинні бути не тільки красивими і стильними, але міцними і функціональними. Особливо хочеться виділити меблі з Німеччини. Німецькі фабрики виробляють широкий спектр виробів. Це м’які та корпусні меблі – дивани та крісла, ліжка, столи та стільці. Дорогі німецькі меблі виготовляється з будь-якого матеріалу за бажанням замовника. Це так звані елітні меблі, як правило, унікальні і коштують дуже дорого. Найбільш дорогі меблі мають різьблені елементи, додаткові аксесуари, виготовляється з дуже цінних порід дерева. Це не стосується кухонь, так як при їх проектуванні велике значення має функціональність, а не зовнішній вигляд ручок і дверцят. Але це не означає, що дизайн і зовнішній вигляд не продумується.

Крім меблів для дому, існують ще офісні меблі, які орієнтовані на створення максимально комфортного робочого середовища. Офісні меблі різко відрізняється від домашніх убік ергономіки і зручності використання, але програють в красі і стилі. Такі меблі не призначені для створення неповторного дизайну, вони служить для комфортної роботи офісу.


Залишити коментар