Меблі для ванної кімнати: особливості

ваннаСьогодні ми звикли до того, що, говорячи про меблі, уявляємо собі все що завгодно: спальню, кухню, вітальню і дитячу, офіс, але тільки не ванну кімнату. А дарма. Згадайте, адже в кожній ванній є хоч один атрибут меблів. І це не просто так. Такі меблі дуже функціональні і приховують за своїми дверцятами безліч потрібних дрібниць.

Ванна кімната дуже відрізняється від всіх інших кімнат у квартирі. Складності, які у вас можуть виникнути при виборі меблів у ванну кімнату:

  • Невеликий простір;
  • Підвищена вологість;
  • Функціональність;
  • Обмеженість простору.

Незважаючи на те, що в сучасних будинках в переважній більшості випадків простір неабияк обмежений, і, більше того, всі місця, які є, займає сантехніка, меблі для ванної кімнати повинні бути присутні і виходячи зі сказаного, до їх вибору слід підходити дуже уважно, адже розташувати в невеликому просторі меблі не так-то просто.

Волога обстановка

Вибираючи мебель для ванной слід розуміти, що такі меблі повинні бути спеціальним чином адаптовані до підвищеної вологості повітря, а також постійних і різких змін температурного режиму. Один з найскладніших питань при підборі меблів у ванну кімнату – це вибір матеріалу. Самим доступним за ціною є всім відомий ДСП, однак і цей матеріал не витримає тривалий час. MDF-плити сьогодні дуже популярні в цьому плані. Такий матеріал забезпечить вашим меблям дуже тривалий термін служби. У меблів, які призначаються для ванної, обов’язково будуть присутні пластик, метал, хром, високоміцне скло. Новинкою, яка стає все популярнішою, можна назвати поліуретан, саме він здатний витримати фізичний тиск. Він дуже стійкий до води, а також не буде деформуватися від тривалого використання.

Функціональність

Найголовніше завдання меблів для ванної, крім того, що вони повинні бути максимально довговічними, – це використання мінімального простору без шкоди для можливостей. Так, шафка на стіні потрібна не тільки для декількох предметів, але й одночасно має на дверцятах дзеркало, бічні полички для невеликих предметів, а також тримачі для зубних щіток та багато іншого. Всі предмети повинні перебувати під рукою, але, разом з цим, не заважати.

Якщо правильно організувати простір у ванній кімнаті за допомогою меблів, можна тільки дивуватися, яким чином в такому невеликому просторі можна так «розвернутися».

 


1 коментар до публікації “Меблі для ванної кімнати: особливості”

  • Аня сказав:

    Меблям для ванни чомусь люди приділяють мало уваги… Я була тоже така, допоки не затіяла ремонт ванної, і майстер по ремонту порекомендував замовити меблі, щоб і труби приховати і щоб розмірів потрібних були. Я замовляла їх в магазині меблів new art і мені дуже хороший дизайн там підказали. Декілька закритих поличок і відкритих – і є де поставити косметику і миючі засоби, і красиво, і труб не видно. А завдяки відкритим полицям з дзеркалами, то зовсім не «тисне на голову» і дуже гарно виглядає.

Залишити коментар