Матеріали основи і стін душових кабін

основа душових кабінПіддони або основа душових кабін виготовляються з акрилу. Акрил – хімічно стійкий матеріал, пластичний, поверхня піддону з нього гігієнічна, добре миється і не жовтіє з часом. По всій глибині акрил має однорідну структуру, тому подряпини легко видаляються з поверхні.

У бюджетних моделях душових кабін використовуються піддони з емальованого чавуну або сталі, а так само, як варіант, із пластику ABS. Пластик не володіє перевагами акрилу, крихкий, поверхня його через 2-3 роки жовтіє.

У душових кабінах класу люкс піддон може бути з натурального каменю або дерева, яке виготовляється за спеціальною технологією.

Скляні панелі огорожі душових кабін виготовляють з розжареного скла товщиною 6-10 мм. Скло залишають прозорим, щоб візуально не зменшувати розмірів приміщення. З’єднується скло за допомогою профілів різного забарвлення: від матового сріблястого до алюмінієвого та білого. Можливі варіанти безпрофільного з’єднання скляних панелей, але установка таких моделей вимагає високої кваліфікації монтажників душових кабін.

Щоб на прозорих перегородках душової кабіни не залишалося вапняних плям, багато виробників обробляють скло спеціальним покриттям.

Двері душових кабін намагаються виконувати в розсувному варіанті «дверцят-купе». При виборі моделі потрібно обов’язково звертати увагу на те, як двері рухаються, ідеальні двері відкриваються і закриваються безшумно. Будь-які заїдання або перекіс у подальшому може викликати поломку дверей або втрату герметичності. Орні двері душових кабін хоч і виглядають не так естетично, а у відкритому стані займають більше місця. Зате вони більш надійні. Орні двері бувають одинарні і двостулкові, причому двостулкові можуть відкриватися як назовні, так і всередину.


Залишити коментар