Матеріал для виготовлення сходів

Матеріал для виготовлення сходівПри будівництві малоповерхових будівель внутрішні сходи роблять з металу або використовують для цього дерево. Деревину нескладно обробити в умовах свого будинку, це при вірному застосуванні лакофарбових матеріалів дозволяє отримати додатковий естетичний ефект. Виготовлення сходів на замовлення найбільш часто виконується з хвойних порід. Але найпривабливіші сходи за структурою, довговічні і міцні виходять з деревини дуба. Але такий матеріал дуже дорого коштує і суттєво складніший в обробці.

Сходи для горища за різноманітністю комплектації і типів дають можливість вирішити проблему зручного підйому з необхідним комфортом, особливо в умовах, коли установка стаціонарних сходів утруднена через невеликі габарити стельового отвору. У процесі експлуатації сходи для горища не потребують додаткового регулювання. Якщо буде складно проріз стелі підігнати під стандартні габарити, горищні сходи просто виготовляють на замовлення за необхідними для установки розмірами.

Сходи для горища можна зробити на замовлення з поручнями люка і спеціальною пило захисною кришкою. Доступ до сходів повинен бути повністю вільний, а якщо сходи розташовані прямо за дверима необхідно обладнати спеціальний майданчик. Майданчик по ширині повинен бути не менше ширини дверей. Для виготовлення ступенів небажано застосовувати слизькі матеріали. Або можна усунути цей недолік, покривши щаблі складом, який перешкоджає ковзанню. Ще для цього можна на дерев’яні краї проступей закріпити профільні накладки. Для житлових приміщень нахил сходів не повинен бути більше 38 градусів, інакше переміщатися по них буде складно.


Залишити коментар