Масажний стіл

масажний стілВибираючи масажний стіл, не забувайте, що його основне призначення – надійно і стійко стояти на підлозі, щоб пацієнт міг повністю розслабитися, а масажист не турбувався про стійкість столу і не відволікався від сеансу.

Тому при виборі масажного столу, перш за все потрібно перевірити надійність його конструкції. Стіл повинен мати міцні силові елементи, не розхитані і надійні. Зверніть на них особливу увагу при огляді передбачуваної покупки. По надійності переносні масажні столи нічим не відрізняються від стаціонарних.

Наступний важливий параметр – це вага конструкції. Особливо цей параметр важливий, якщо ви вибираєте переносний масажний стіл. Якщо стіл настільки важкий, що з ним неможливо ходити, а тим більше підніматися по сходах, то втрачається сенс слова “переносний”. Якщо стіл складається під значну валізу вагою 25 кг, то його буде важко переносити навіть фізично міцному чоловікові, не кажучи вже про слабку тендітну жінку.

До того ж, занадто велика вага столу ще не говорить про його підвищену міцність. При цьому потрібно розуміти, що надійний і міцний масажний стіл не може важити зовсім мало – необхідно знайти золоту середину. Складані столи важити менше 12,5 кг просто не можуть. Зокрема, вага столу залежить від його каркаса, чим каркас потужніший, тим вага вища. Максимальне навантаження, на яке розрахований складаний масажний стіл – від 150 до 250 кг.

Масажні столи діляться на моделі з регулюванням і без регулювання висоти. Стандартні масажні столи розраховані на масажистів, зріст яких 175-180 см. Такі столи мають висоту 70-75 см. Якщо ж зріст фахівця істотно відрізняється від заявленого, то краще вибрати модель з регульованою висотою. Для того, щоб масажист не відчував підвищену стомлюваність під час роботи, ложе масажного столу має бути не нижче кінчиків пальців розкритої долоні масажиста при опушених вниз руках, але нижче, ніж закінчення кисті, стиснутої в кулак.

Зміна висоти може відбуватися двома способами: переміщенням однієї з секцій ніжки щодо іншої з подальшим прикручуванням, або телескопічним висуненням із зовнішньої частини внутрішньої з фіксацією кнопкою на пружині.

Важливе значення мають розміри масажного столу. Ширина столу може бути від 50 см. Однак найбільш затребувані столи мають ширину 70 см. Необхідно пам’ятати, що для складаного столу ширина має важливе значення, так як ширина столу – це висота валізи, в який складається стіл. Якщо стіл вузький, його часто оснащують підставками для рук.

Якщо аналізувати довжину масажного столу, то для переносної моделі достатньо 180-190 см. А ось довжина стаціонарного столу може бути такою, яка зручна саме вам. Зазвичай стаціонарні масажні столи мають 2 метри в довжину.

Що стосується додаткових опцій масажного столу, то це можуть бути регульована спинка, підлокітники і підголівник. Секція для спини, яка піднімається,найбільш часто застосовується при косметологічних процедурах і при проведенні масажистом процедури лімфо-дренажу. Підголівник повинен надійно кріпитися до каркаса і мати регульований нахил, з міцною фіксацією в кожному положенні.

У тих місцях столу, в яких він стикається з лицем, не повинно бути швів, щоб після масажу у пацієнта не залишалися сліди, які можуть стати причиною дискомфорту.

Підлокітники повинні щільно закріплюватись до каркаса столу і представляти собою міцну основу. Підлокітники зручні при масажі габаритних клієнтів на столі з вузьким ложем.

На вартість масажного столу впливає безліч факторів, як то матеріал покриття, а також інші, непомітні на перший погляд внутрішні елементи. Це метод і якість прокладки поролону, елементи, що надають стійкість конструкції, товщина щита підставки, гарантія відсутності сучків, а також інші параметри.

Щоб після сеансу масажу на покритті масажного столу не залишалося вм’ятин, стіл повинен бути оббитий щільним гігієнічно чистим шкірозамінником. Високою стійкістю до зносу володіє шкірозамінник на бавовняній основі. Найкращий же практичний матеріал – це фінська або німецька штучна шкіра.

Вибираючи масажну кушетку або стіл, уважно вивчіть технічні характеристики і опис конструкції.

Отже, якщо ви вирішили купити масажний стіл і хочете вибрати оптимальний варіант з запропонованого широкого асортименту, представленого на ринку, то звертатися за допомогою потрібно до компетентних постачальників.


Залишити коментар