Кріогенні газифікатори

Кріогенні газифікаториКріогенні газифікатори все частіше використовуються як альтернатива морально застарілим і неефективним газовим балонам. З їх допомогою можна не тільки зберігати, але також і транспортувати аргон, кисень, неон, азот і багато інших кріогенних продуктів. Це кріогенне устаткування дає можливість одержати на виході газоподібні речовини. Крім того, за допомогою кріогенних газифікаторів можна відчутно зекономити кошти, які йдуть на 1 м3 технічного газу. Якщо використовувати традиційні газові балони, то його вартість збільшується в п’ять, а то й у сім разів. Важко назвати їх купівлю та обслуговування економічно вигідною. Тому далекоглядні підприємства купують кріоціліндри від 28 до 660 л і газифікатори 1-500 м2.

Виробникам сучасних кріогенних газифікаторів вдалося автоматизувати процес перевезення та газифікації кріогенних продуктів. Завдяки використанню новітніх технологій, виключаються будь-які помилки, які можуть виникнути під час всього технологічного процесу. Що стосується безпеки, то криогенні газифікатори максимально відповідають і цій вимозі. Кріогенні газифікатори мають міцну багатошарову вакуумну ізоляцію. Тому будь-які втрати речовини в атмосферу просто виключені.

Широке застосування в різних галузях промисловості знайшли і холодні криогенні газифікатори. Без них неможливо уявити металургійну, хімічну промисловості, а також всі ті сфери, де потрібне постійне газопостачання. Механізм його роботи досить простий. У заповнених скрапленим газом резервуарах створюється робочий тиск. Завдяки випарнику тиск піднімається і підтримується в заданому режимі. Далі з резервуара речовини направляються у випарник, звідки гази подаються реципієнту через розподільні вентилі. Кріогенні газифікатори цього типу вигідні тим, що для їх роботи не потрібно затрачати електроенергію. Необхідні ресурси черпаються з навколишнього середовища. Транспортування й установка не викличуть ніяких проблем.

Крім того, кріогенні газифікатори володіють тривалим терміном експлуатації, про що і свідчить заводська гарантія на обладнання, яка складає 15 років.


Залишити коментар