Ковані решітки

Ковані решіткиНе дивлячись на те, що технології виготовлення металевих предметів просунулися далеко вперед, професіонали художнього кування створюють для нас вироби, які користуються величезним попитом. Одні з найбільш простих металевих предметів, які можна побачити майже на кожному будинку – це ковані решітки.  Вони дуже сильно відрізняються від своїх штампованих або зварних сестер у художньому сенсі.

Ковані решітки використовуються для захисту від проникнення в приміщення нежданих гостей.  Не дивлячись на своє декоративне виконання, вони характеризуються високою довговічністю і механічною міцністю.  Останнім часом дуже часто можна зустріти ковані решітки, вмонтовані в огорожі парків або приватних особняків.

Сучасні технології просунулися далеко вперед.  Вони набагато прискорили багато процесів кування, а також серйозно їх удосконалили.  Наприклад, процес виготовлення кованої решітки методом ручного кування займе приблизно один-два місяці, а якщо потрібно зробити якісь декоративні елементи для цієї решітки, то це займе набагато більше часу.  Якщо ж робити ковану решітку застосовуючи сучасні технології, то процес виготовлення замет всього лише два-три тижні.

Існує кілька етапів підготовки до виготовлення кованих решіток:

1.  Визначаються основні розміри майбутньої решітки.

2.  Робиться ескіз кованої решітки, з урахуванням архітектурного стилю будівлі, на якому вона буде встановлена.

3.  Якщо в решітці планується застосування деталей складної форми, то необхідно виготовити макет з гіпсу чи картону, який буде примірятися на місце установки.

4.  Після того, як ескіз буде затверджений замовником, можна починати процес виготовлення першої решітки.

5.  Потім виготовляється повна партія кованих решіток і випускається вся потрібна оснастка.

6.  Готові решітки збираються і встановлюються вже на місці.

Всі ці пункти можна комбінувати.  Якщо Ви будете дотримуватися цих порад, то грати будуть якісними, вони не будуть мати потребу в додатковій доробці і обробці.


Залишити коментар