Інфрачервона сауна – джерело бадьорості, здоров’я і краси!

Інфрачервона саунаВзимку ми зазвичай всі стаємо більш ледачими, ми менше гуляємо, менше рухаємося. Хочеться погрітися, мрії летять кудись в літо. Тим не менш, зима – це найкращий час порадувати своє тіло теплою сауною. Чоловіки люблять попаритися при високих температурах з віником і парою, жінки частіше вибирають сауну та джакузі. Але все ж залишається багато людей, які хотіли б сходити в сауну, але їх організм не витримує високих температур, серце починає прискорено битися, стає важко дихати. Технології з’являються щодня все нові і нові, тепер і для цієї категорії людей є альтернативний варіант. Це – інфрачервона сауна.

Таких саун з’являється в наших містах все більше і більше. Ефект нагрівання в такій сауні досягається за допомогою інфрачервоних хвиль, які є абсолютно безпечними для людського організму. Різниця між звичайною лазнею або сауною та інфрачервоною полягає в тому, що інфрачервоне випромінювання нагріває предмети, в нашому випадку – тіло, а не повітря. Промені прогрівають організм глибше, таким чином, тепло досягає всіх внутрішніх органів – прогріваються кістки, м’язи, суглоби, обмін речовин прискорюється.

Варто відзначити, що в такій сауні людина починає потіти набагато швидше і набагато рясніше. Пори розкриваються глибше, а значить, виділення шлаків і токсинів відбувається набагато рясніше і інтенсивніше. При цьому інфрачервона сауна набагато легше переноситься, оскільки повітря ній не вологе і температура набагато нижча, ніж сауні або лазні. Оптимальна температура – 50-60 градусів.

Інфрачервона сауна здійснює лікувальну і оздоровчу дію на організм, підвищує імунітет, що є запорукою уникнення грипу та застуди взимку. Після сеансів в інфрачервоній сауні значно знижується рівень холестерину в крові, підвищується еластичність судин, поліпшуються обмінні процеси. Сауна допомагає розслабити і реабілітувати тіло після великих фізичних навантажень. Сприяє лікуванню захворювань вуха, горла, носа.

Інфрачервона сауна – відмінне доповнення для тих, хто хоче схуднути. Рясне потовиділення вимагає великої витрати енергії. Один сеанс сауни дорівнює десятикілометровій пробіжці. Інфрачервоні промені сприяють розщепленню підшкірного жиру, допомагають в боротьбі з целюлітом.

Інфрачервоні сауни невеликі за розміром, найчастіше розраховані на 3-5 чоловік. Вони швидко прогріваються, таким чином, це відмінний варіант для зайнятих людей.

Після сауни рекомендується прийняти теплий душ і випити ароматний трав’яний чай для відновлення водного балансу в організмі. І звичайно, варто завжди прислухатися до організму, а в разі виникнення будь-якого дискомфорту, припинити процедуру, звернеться до лікаря. В цілому, інфрачервона сауна практично не має протипоказань. Це відмінне джерело бадьорості, енергії і гарного настрою.


Залишити коментар