Гриль

ГрильЯкий відпочинок може бути без шашлику? Та й навряд чи можна уявити прогулянки на природі без свіжозажареного соковитого м’яса. З кожним роком стають все популярнішими грилі-коптильні, прості і зручні у використанні. Газова гриль-коптильня дозволяє готувати копчену курку, рибу, м’ясо швидко і дуже смачно. У набір гриля-коптильні входять решітки для копчення і приготування на вогні, сепаратор жиру. Додатково можна придбати сковороду для смаження млинців, риби, овочів. Допоможе гриль-коптильня і в приготуванні біфштексів і курки. Для приготування відмінного шашлика потрібно купити хороший гриль.

Вугільно-деревний гриль-барбекю може використовуватися як для сімейних пікніків на дачі або на природі, так і для професійного приготування страв. Отже, смажимо шашлик і розміщуємося під тентом.

На ринку представлений різноманітний асортимент моделей гриля-барбекю: від невеликих компактних моделей до професійних і потужних. Для зручного переміщення гриль-барбекю оснащується коліщатками, важкої сталевої конструкцією для утримання рівноваги. Для приємного відпочинку обов’язково потрібно купити гриль.


Залишити коментар