Холодильне обладнання для магазинів та гіпермаркетів

Холодильне обладнанняСучасне холодильне обладнання представляють на ринку дві основні товарні групи: промислові холодильні установки і комерційні. Промислові холодильні установки, які у середині ХIХ століття, займають більший сектор ринку і сприяють розвитку бізнесу, пов’язаного з переробкою, зберіганням, виробництвом продуктів харчування.

Промислове холодильне обладнання

Постійно вдосконалюючись у вирішенні різнопланових завдань, промислові холодильні установки розвиваються в декількох напрямках і включають:

  • холодильне обладнання для складів, що здійснюють заморозку та зберігання продуктів;
  • обладнання для технологічного кондиціонування;
  • спеціалізоване технологічне холодильне обладнання.

Холодильне обладнання для складів, що створює оптимальні умови для тривалого якісного зберігання продуктів, включає холодильні та морозильні камери, кліматичні камери для дозрівання плодоовочевої продукції, швидкоморозильні апарати.  Холодильне обладнання для складів охоплює діапазон температурних режимів від +15С до -45С.

Чиллери, льодогенератори – це промислове холодильне обладнання, призначене для охолодження технологічних рідин, підтримки заданого температурного режиму.

Промислові холодильні установки розрізняються за холодильною потужністю, холодоагентом, комплектністю, приладами автоматики і контролю.  Промислове холодильне устаткування дозволяє з високою точністю підтримувати заданий температурний режим, покращувати екологію навколишнього середовища, економити виробничі площі.

Комерційне холодильне обладнання

У товарну групу комерційного холоду входять:

  • торгове холодильне обладнання;
  • системи централізованого холодопостачання торгових точок;
  • холодильні камери малого об’єму;
  • холодильне обладнання для закладів харчування.

Поповнюючись новинками, холодильне обладнання для магазинів, ринків, підприємств швидкого харчування, приватного виробництва продуктів харчування, займає нові ніші, розширює коло споживачів.  Холодильне торгівельне обладнання для магазинів включає велику номенклатуру продукції. Для того, щоб гіпермаркет нормально функціонував, його потрібно обладнати холодильними вітринами, шафами, прилавками, малими морозильними та холодильними камерами, стеллажами, торговими автоматами і т.д.  Нескінченно довгий ряд найменувань холодильного обладнання для магазинів користується найвищим попитом і не піддається класифікації, точному статистичному обліку.  Відомо, що найбільший сегмент займають холодильні шафи та вітрини: на їх частку припадає 43% ринку.

Специалисты, поставляющие холодильное оборудование, підкреслюють, що спеціально створене холодильне обладнання для магазинів забезпечує презентабельний вигляд продуктам, гарантує їх ефективне зберігання, покращує оглядовість.  Холодильне торгівельне обладнання для магазинів підбирають з урахуванням формату торгової точки, асортименту продукції, способу торгівлі.  Наприклад, для виїзної торгівлі незамінне торгове холодильне обладнання у вигляді холодильних і морозильних скринь, для супермаркетів призначені холодильні вітрини самообслуговування.  Холодильне торгівельне обладнання для магазинів може використовуватися у відкритому і закритому вигляді, підтримувати низькі або середні температури зберігання.

Холодильне обладнання від компании «Новый Проект» приємно здивує Вас доступними цінами і широким асортиментом. Компанія здійснює розробку комплексних проектів оснащення підприємств, поставку та монтаж холодильного обладнання для гіпермаркетів.


Залишити коментар