Гідромасажні ванни джакузі

Гідромасажні ванни джакузіУ нашій статті ми спробуємо розповісти про те, що являють собою ванни джакузі, яку ванну необхідно купувати для задоволення ваших потреб. А почнемо з історії.

Ще з давніх часів доведено, що поєднання масажу та водних процедур робить благотворний вплив на самопочуття людини. Деколи для підняття життєвого тонусу може бути досить невеликого масажу спини. Особливу роль в цьому відіграє масаж з використанням джакузі.

Як з’явилося джакузі?

Історія появи ванни починається із звичайної італійської сім’ї Джакузі, в якій одному з дітей були потрібні періодичні масажні процедури. Завдяки спритності й винахідливості старших братів сімейства на світ з’являється масажна ванна. За час свого існування винахід неодноразово модернізувався. І лише в 50-х роках XX століття родина Джакузі починає налагоджувати масове виробництво своєї новинки в глобальних масштабах.

Види джакузі

В основному моделі джакузі відрізняються своєю формою. Таким чином, можна виділити три основні види ванн: круглі, кутові, прямокутні. Оптимальним варіантом буде придбання кутової ванни, так як її з легкістю можна встановити в будь-якій ванній кімнаті. Круглі ванни більше підходять для ванних кімнат великої площі.

На сьогоднішній день джакузі виробляють переважно з пластику. Завдяки цьому матеріалу і простоті його обробки існують джакузі різних розмірів, вам залишається покладатися тільки на свій смак. Тим більше що пластик легко фарбується, і ви можете перетворити джакузі в будь-який прийнятний для вас колір. Таким чином можна втілити більше оригінальних колірних рішень при ремонті ванної кімнати.

Принцип роботи джакузі-масажу

Принцип роботи джакузі базується на взаємодії потоків води і бульбашок, які складаються з повітря. Зручне розташування трубок, з яких виходять масажні потоки, дозволяє торкнутися всіх найважливіших частин тіла.

Як правило, в джакузі масажні потоки спрямовуються таким чином, щоб здійснювати догляд за областю хребта. У деяких моделях джакузі передбачена функція створення озону в потоках води. Даний ефект є знеболюючим у випадках захворювання хребта або травм спини.

Як влаштоване джакузі?

Найважливішим елементом джакузі є насос, який регулює оборот води і повітря. Завдяки мінімальній напрузі, яку він споживає, його використання є абсолютно безпечним для людини. У комплект може входити пульт дистанційного керування, що дозволяє регулювати процес масажу з особливим комфортом.

Догляд за ванною

Оскільки джакузі є досить екзотичним апаратом, то вимагає особливого догляду. Щоб запобігти засміченню трубок подачі води, необхідно встановити фільтри, які будуть перешкоджати проходженню бруду. Краще вибирати фільтри, які мають максимальний рівень фільтрації. Практично у всіх моделях джакузі передбачений режим «автоматична чистка». Досить буде наповнити її спеціальним миючим засобом і дати команду про початок очищення.

Перед придбанням джакузі обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем про те, наскільки доречною буде дана покупка. Використання джакузі протипоказано людям, які страждають серцево-судинними захворюваннями, а також деякими хронічними хворобами.

Де придбати?

Якщо у вас небагато часу, то не варто їздити по магазинах, придивляючись до різних варіантів. Часу витратиться багато, а ось результати не будуть вражаючими. Скористайтеся пошуком джакузі в інтернеті. Сьогодні тільки лінива компанія не займається просуванням сайту з продукцією, тому вибір у мережі значно ширший, ніж у магазинах, а часу витрачається менше. Пошук через інтернет також хороший тим, що ви не тільки дізнаєтеся всі технічні характеристики і розміри, але й можете оцінити як джакузі виглядає в інтер’єрі. Та й замовити модель джакузі, яка відповідає всім вашим критеріям, можна теж через інтернет.


Залишити коментар