Форсунки в спа-басейнах

Форсунки в спа-басейнахБагатьох людей цікавить питання про те, що є головним елементом у спа-басейні і який елемент відповідає за повне розслаблення організму. Відповідь на  ці два питання одна і та ж. Такими елементами є форсунки. Саме форсунки призначені для створення водяних і повітряних потоків, від яких безпосередньо залежить якість гідромасажу. Природно, чим більше форсунок розташовується у спа-басейнах, тим ефективніше він використовується для розслаблення людини. Але і перестаратися з їх кількістю також не варто. У питанні кількості форсунок слід дотримуватися теорії золотої серединки. В середньому ж кількість форсунок в спа-басейнах становить кілька десятків. Не варто думати про те, що всі форсунки, використані в спа-басейнах, ідентичні. Кожен виробник придумує щось своє. У кожного виробника форсунки розробляються за особливою технологією, і мають оригінальну, відмінну від інших, назву. Але у всіх форсунках присутня система інжекторів, які призначені для того, щоб подавати повітря у воду. Багато інжекторів регулюються вручну, для визначення cили подачі повітря. Адже саме від цього компонента безпосередньо залежить м’якість або навпаки жорсткість масажу.

Але навіть, незважаючи на єдність інжекторів, єдиної класифікації для форсунок просто не існує. Але досить умовно можна розділити форсунки на п’ять груп.

До першої групи належать точкові. Це найпростіші форсунки, які не піддаються регулюванню і працюють в режимі, закладеному виробником. Як правило, такі форсунки застосовуються для масажу шкіри.

До другої групи належать прямоструменеві форсунки. Такі форсунки дають дуже потужний струмінь, який здатен впливати не тільки на шкіру, але і на м’язові тканини.

До третьої групи відносяться обертаючі форсунки. Сама назва тут говорить за себе. Такі форсунки здатні обертатися, і завдяки цьому у них досить великий сектор охоплення. Відповідно і рівень впливу на людину вищий. У результаті відбувається комплексний масаж всіх груп м’язів.

До четвертої групи належать вихрові форсунки. Це спеціальні форсунки, здатні випускати вібруючий струмінь. Як правило, такі форсунки використовуються для більш глибокого масажу м’язових тканин.

І, нарешті, до п’ятої, останньої, групи відносяться потокові форсунки. Вони створюють дуже потужний струмінь, який вже не вібрує, але також використовується для глибокого масажу м’язових тканин.


Залишити коментар