Електричні навантажувачі

навантажувачДосить часто підприємці та працівники на складі стикаються з проблемою неможливості навантаження товару або будь-якої іншої продукції за допомогою вантажної техніки, оскільки більшість складів побудовані ще в радянські часи і мають дуже тісні приміщення.

Як же бути в цій ситуації? Електричний навантажувач – ось оптимальне рішення проблеми, адже він є маневреною і надійною машиною, яка за короткий відрізок часу дозволить зробити завантаження і вивантаження товару без небажаного простою і втрати часу.

Якщо ви володієте супермаркетом або є керівником складу, у вас є критий складський майданчик або інша будівля, відведена під зберігання продукції, в якому є вузькі проходи і незручний розподіл павільйонів, ви завжди можете скористатися послугою оренди трьохопорного вилочного навантажувача, який, до того ж, відрізняється від решти навантажувального обладнання малою кількістю викидів в атмосферу шкідливих речовин.

Легка, сучасна конструкція даного навантажувача, який працює виключно від електрики, дозволяє йому проїхати в тих місцях, де звичайний навантажувач попросту застрягне.  Мінімальне оборотне коло, можливість працювати навіть у найбільш тісних приміщеннях дозволяють заощадити час і швидко здіснити вивантаження-завантаження необхідної тари.

Трьохопорні електричні навантажувачі виготовлені з урахуванням останніх технологічних інновацій – передбачений режим безпеки, а також низький рівень шуму при активній роботі навіть з габаритними вантажами.

Для тех, у кого есть необходимость выполнять работу по погрузке и транспортировке продукции на складе аренда электрического погрузчика может стать отличным решением этого вопроса.


Залишити коментар