Джакузі – розкіш чи необхідність?

ДжакузіВи приходите втомленими з роботи і бажаєте прийняти освіжаючу ванну? Ніякі водні процедури не відновлюють сили так добре, як п’ятнадцять хвилин блаженства, проведених в джакузі.

Джакузі і гідромасажна ванна – це синоніми. В кінці минулого століття щасливими володарями такого обладнання для ванної кімнати могли бути тільки дуже забезпечені люди. З часом ситуація змінилася,  і джакузі стали робити з акрилу, що призвело до зниження її вартості та збільшення терміну служби.

Якщо ви маєте можливість самі обирати планування майбутньої квартири або затіяли знесення стін у старій, неодмінно подбайте про достатній простір санвузла, щоб мати можливість встановити хорошу ванну з гідромасажем. Повірте, зайва пара квадратних метрів, відвойованих у коридору, варті того. Не дарма кращі готелі зробили перепланування VIP-номерів і встановили в них джакузі.

Що потрібно знати, зважившись на установку ванни з гідромасажем:

• Визначте розмір ванної кімнати, в якій планується установка;

• Вирахуйте максимально допустиму площу під установку гідромасажної ванни. Для невеликого санвузла краще придбати кутове джакузі;

• Визначтеся з формою: прямокутна, кутова, овальна або кругла. Овальну краще поставити біля стіни, кутову вписати в дальній кут, а круглу розташувати по центру;

• Пам’ятайте, що навіть дитина не повинна зісковзувати і шукати точку опори в джакузі;

• Вирахуйте оптимальну глибину і ширину, щоб не виникало ризику захлинутися. Оптимальна глибина становить не більше 43 см. Важливо знати, що великий обсяг води має велику вагу, а дерев’яні перекриття в будинках старої споруди можуть не витримати такої маси.

Джакузі бувають декількох видів. Звичайні передбачають наявність зручного підголівника та п’яти-шести форсунок, які і створюють ті самі бульбашки, які приємно масажують тіло. Як правило, такі гідромасажні пристрої мають прямокутну форму і можуть поміститися в звичайній середньостатистичній ванній кімнаті. Якщо хочеться чогось більш екзотичного, зверніть увагу на джакузі шиацу або J-Sha, в яких нові технології, опираючись на давні східні вчення про збереження здоров’я, зуміли розмістити 32 форсунки. Такий водний масаж, нагадує дотик маленьких пальчиків, сподобається будь-кому після важкого робочого дня.

Якщо ви зважилися поміняти звичну ванну на джакузі вашої мрії, не зупиняйтеся у своєму починанні, оскільки воно забезпечить чимало приємних хвилин вам і вашим близьким.


Залишити коментар