Дизельні генератори

дизельний генераторУ наш час без електрики нікуди. Вона життєво необхідна як для звичайного житлового будинку так і для магазину взуття. Але сьогодні є багато непередбачуваних ситуацій, і перебої з подачею електроживлення не виняток. Щоб застрахувати себе від форс-мажорних ситуацій, можна скористатися дизельним генератором.

Уявіть: у вас компанія, яка займається наданням різного роду послуг і працює в онлайн-режимі, і тут пропадає електрика – це може мати погані наслідки для бізнесу. Щоб такого не відбулося, необхідно мати генератор. Адже дизельні генератори можуть підтримувати роботу всієї техніки цілу добу. Цього часу має вистачити на вирішення проблем зі світлом.

Які переваги є у дизельного генератора?

  • Компактність.
  • Турбота про екологію завдяки використанню передових технологій.
  • Безпека та низький рівень шуму.
  • Економічність споживання палива.

Дизельні генератори, на відміну від бензинових, здатні пропрацювати більшу кількість годин, навіть використовуючи однакові системи охолодження і кількість обертів. Безперечним плюсом буде і те, що дизельне паливо коштує набагато менше, ніж бензин. Потужність таких двигунів у багато разів перевищує бензинові аналоги.

Вибирати такий прилад потрібно, виходячи зі своїх цілей. Наприклад, для дому, відмінно підійдуть невеликі генератори з маленькою потужністю. Для магазину, фірми і так далі потрібно вибирати щось потужніше. Тут потрібно враховувати не тільки бажаний час роботи, але і кількість електроприладів. Можна придбати відразу кілька генераторів, і при бажанні підключити їх в єдину мережу. Важливо дізнатися витрати палива при певному навантаженні. Важливо враховувати й те, де ви плануєте поставити цей прилад, адже якщо він буде досить габаритним, може заважати і створювати незручності. Часто можна побачити, як у магазинах, де відключили електроживлення, генератори стоять на вулиці: якщо ви плануєте робити так само, потрібно підібрати такий пристрій, який здатний працювати в різних погодних умовах.

У будь-якому випадку, придбати дизельный генератор набагато дешевше, ніж щоразу нести збитки у зв’язку з перебоями електрики. Подібне придбання стане вашою гарантією якісного обслуговування клієнтів.


Залишити коментар