Для чого потрібні зволожувачі повітря – сучасні можливості техніки

зволожувачі повітряБагатьом, ймовірно, добре відомо, що людина приблизно на 80-90% складається з води. Але навіть при цьому ми іноді не здогадуємося, що вологість повітря може значно впливати на життєдіяльність і стан людини. Від рівня вологості може залежати самопочуття і здоров’я людини. При відхиленні вологості повітря від нормальних параметрів, можливе поступове, непомітне зниження імунітету, приводячи до підвищення стомлюваності, сонливості, погіршення стану шкіри, особливо негативно впливаючи на маленьких дітей. Уникнути такої проблеми дозволяють запропоновані зволожувачі повітря.

Широко відома користь для здоров’я і організму морського повітря, тому багато хто з нас прагне проводити вихідні або відпустку на березі моря, озера, річки чи іншого водоймища. При нормальному рівні вологості забезпечується сприятливий вплив для людського самопочуття. Оптимальні показники знаходяться в межах 45-65% відносної вологості. А ось в приміщенні відбувається порушення природного рівня вологості, забезпечуваного природою. Якщо влітку така проблема виявляється практично непомітною, то в зимовий час різниця вологості в приміщенні і на вулиці стає просто кардинальною.

Причиною є нагрів повітря за допомогою системи опалення, що призводить до істотного скорочення рівня вологості в приміщенні. Адже при нагріванні повітря кількість вологи не змінилося, а здатності повітря поглинати вологу збільшується пропорційно підвищенню температури. Тому починається випаровування вологи з підвищеною швидкістю з тіла людини, виникає сухість горла, слизової оболонки, дихальних шляхів, шкіри обличчя і рук, пересихання губ і ін.

Тому актуальною пропозицією стають сучасні зволожувачі повітря в осінньо-зимовий період, в кожному будинку і при можливості на роботі. Запропоновані зволожувачі повітря сприяють підтримці ідеального стану здоров’я і самопочуття, допомагаючи справлятися з перепадами рівня вологості. Зволожувачі повітря стають актуальною пропозицією для здоров’я проживаючих у квартирі, особливо для сімей з маленькими дітьми.

Традиційні (вентиляторні) зволожувачі

Зволожувачі повітря здатні підвищувати рівень вологості до природних показників 50-60%. Головною особливістю стає саморегулювання випаровування. Робота вентилятора триває постійно, при зниженні вологості нижче визначеної норми буде відбуватися швидке випаровування вологи. Коли рівень досягає 50-60%, починається зниження ефективності традиційного випаровування, щоб не перевищувати ці показники.

Ультразвукові зволожувачі

Для роботи зволожувачів даного типу задіяні ультразвукові (високочастотні) коливання спеціальної мембрани, що дозволяє в примусовому режимі перетворювати воду в пар, з температурою холодної води. Працює подібна техніка практично без шуму, рівень вологості зростає гранично швидко – максимум до 90%.


Залишити коментар