Для чого необхідна столова білизна?

столова білизнаГарно оформлений стіл – це свого роду мистецтво. Прикрашаючи стіл, важливою потребою стало звертати увагу не тільки на те, які страви на ньому стоять, а й на столову білизну. Адже столова білизна – це не тільки скатертини і серветки. Погодьтеся, куди приємніше сісти за стіл, накритий гарною скатертиною, а не старою клейонкою. Красива столова білизна додасть вашому столу вишуканості і дозволить звернути увагу на весь інтер’єр ресторану, або якщо придбати столову білизну для житла, до кімнати або кухні. Перш за все, увага акцентується на ваш смак.

Весь комплект столової білизни включає в себе: серветки, скатертину, наперон, мулерон, фуршетні спідниці, а деякі комплекти включають навіть чохли для стільців. Зупинимося докладніше.

Що таке скатертина, думаю, пояснювати не треба. Часто, саме скатертина дозволяє створити святкову атмосферу і підняти настрій. Вибір скатертини залежить від вашого інтер’єру – яким матеріалом, і в яких кольорах він оформлений. Також як і форма скатертини залежить від форми ваших меблів.

Серветки. Немає потреби говорити, що серветки просто зобов’язані бути в тон скатертини, інакше вони будуть виглядати на столі безглуздо. А фактура серветок повинна також збігатися з типом тканини скатертини.

Наперон. Простіше кажучи – наскатернік. Можна обійтися, звичайно, і без нього, але наперон захищає саму скатертину від стирання та забруднення. До того ж наперон додасть столу більш святкового вигляду, так як колір його йде в контрасті з самою скатертиною.

Мулерон. Мулерон призначений для захисту вже не тільки скатертини, наприклад, від ковзання, а й самого стола. Цим словом називають спеціальне покриття на стіл, яке дозволить захистити його поверхню від пошкодження і забруднення. До того ж мулерон заглушає шум, що виникає при пересуванні предметів по столу.

Фуршетні спідниці можуть стати порятунком, якщо гостей або відвідувачів дуже багато, наприклад корпоративні вечірки, фуршети, і для них треба скласти столи. Тобто, вони допоможуть зробити стіл «єдиним».

Чохли для стільців – не є виходом для тих, хто хоче заощадити на меблях. Вони призначені для їх захисту від забруднення та стирання.

Столова білизна давно і міцно займає свою нішу в дизайнерському мистецтві.

Прийом їжі – це життєва необхідність, але перш за все цей процес повинен приносити задоволення. І задоволення не тільки від задоволення голоду, але і від естетичних почуттів.


Залишити коментар