Де застосовуються гарячекатані листи?

Металопрокат У сучасних умовах промисловість отримує металопрокат двома методами. Обробка металу відбувається при високій температурі і без неї. Металопрокат поділяється на два види: холоднокатаний і гарячекатаний.

Металеві листи і стрічка 12Х18Н10Т є затребуваними в енергетиці, і в промисловості. Де застосовуються гарячекатані листи?

З них роблять кузова авто, штампують різні деталі. Суднобудування і вагонобудування виготовляють корпуса, внутрішні перегородки вагонів і суден, всілякі конструкції.

У будівельних виробництвах, промисловості і при електротехнічних роботах використовуються сталеві листи як основа, на яких виробляються оцинковані труби, різні заготовки для деталей.

При монолітному будівництві листовий прокат використовується при виготовленні опалубок. Застосовується для використання покрівлі. З листового металопрокату роблять гнуті профілі та профнастили.

Самостійним будівельним матеріалом виступає метал, коли зводяться металоконструкції, коли роблять зварні споруди, для клепаних і болтових з’єднань конструкцій.

Застосовують металопрокат в тих виробах, коли воно не потребує проведення додаткових термічних обробок. Гарячекатані листи мають широке застосування і в інших галузях. З них виробляються деталі для автомобілів. Виготовляються будівельні конструкції. Металевими листами обшивають багато конструкцій з металу.

Нагрівають метал до встановленої температури. Потім його деформують. Цей процес відбувається на спеціальних пресах. Потім його прокочують. Холодна прокатка дозволяє досягти рівномірної товщини виробу. Значно підвищуються його властивості.

Гарячекатані листи, як і сталь листова оцинковка виготовляються за новими технологіями і сучасним обладнанням. Легко піддаються штампуванню. Кожна господиня зустрічається на своїй кухні з листовим прокатом. Не обходиться без нього побут.

Витрати на виробництво зменшуються. Зменшується ціна листового металу. Ціна при реалізації листового прокату доступна. Присутнє співвідношення: ціна – висока якість.

У широкому асортименті представлені на ринку сталеві смуги. Особливим попитом користується листовий метал оцинкований. Особливо значуща марка вживаної сталі. Характеристики впливають на вагу металевих листів. Враховуються при розрахунках металоконструкцій. І враховуються при розрахунку ціни.

Красивий зовнішній вигляд, надміцне покриття металу захищає від дії зовнішніх факторів, від руйнувань, від корозії. Збільшується термін служби експлуатації металу. Такий метал використовується у всіх галузях економіки. Купуйте гарячекатаний лист з гідними перевагами.


Залишити коментар