Чи бувають недорогі грунтові металошукачі?

металошукачЯкщо мова йде про професійне обладнання, то тут відповідь однозначна – звичайно, ні. Вартість його починається від 500 доларів. Але і перелік тих людей, кого цікавлять металошукачі, не такий великий. Він може зацікавити хіба що професійних шукачів скарбів, які дійсно готові на його пошуки витратити не лише свій особистий вільний час, але і досить велику суму коштів.

Коли мова йде про пошук невеликих металевих предметів або витончених ювелірних прикрас на території паркових зон, пляжів загального або закритого користування, тоді недорогі грунтові металошукачі дійсно можна купити. При цьому ви отримаєте обладнання, що має досить високі технічні показники.

Прикладом цього служить металошукач «Gold PRO Bounty Hunter». Його вартість, на сьогоднішній момент, становить 400 доларів. Країною виробником є США. При цьому на відміну від багатьох інших аналогічних моделей, термін його гарантійного використання становить не 1 рік, а 5 років. При цьому більшість його технічних показників набагато вищі, ніж у аматорського обладнання. Зокрема, дисплей даної моделі буде вам видавати приблизну інформацію про те, що ви знайшли в буквеному позначенні. Для цього розробниками було створено 8 категорій, що охоплюють як різні типи ювелірних прикрас, так і вироби з чорних металів.

Даний виріб ідеально підходить для пошуку втрачених прикрас і монет, що перебувають на невеликій глибині від поверхні землі. Через досить короткий час ви вже зможете повністю орієнтуватися в тому, на який саме предмет зреагував зумером інструмент. Для цього достатньо буде провести кілька випробувань.

Плюсом металошукача «Gold PRO Bounty Hunter» можна назвати площу поверхні його еліптичної котушки. Вона становить 7х11 дюймів, відноситься до типу «павутинка». Даною моделлю зручно шукати невеликі ювелірні прикраси та монети, завдяки її високій чутливості. Так само виріб має досить невелику вагу, всього 1,3 кг. А утримувач штанги можна регулювати, підлаштовувати під власні потреби. Це дозволяє, більш тривалий термін використовувати інструмент не відчуваючи втоми.


Залишити коментар