Чудовий матеріал – фторопласт

фторопластФторопласти широко застосовуються в різних сферах промисловості, машинобудуванні, хімічній промисловості і в багатьох інших. Ефект від використання цього матеріалу у виробництві дуже значний: підвищується експлуатаційний термін пристроїв і конструкцій, він дозволяє заощадити кошти, тому що використовується в меншій кількості ніж кольоровий метал. Фторопласти можуть легко оброблятися свердлінням, шліфуванням, фрезеруванням. Якщо використовувати фторопласти у вузлах тертя різних пристроїв, то можна збільшити надійність цього механізму, безперебійну його роботу адже в агресивне середовище, навіть в стані глибокого вакууму та наднизьких температур не може негативно вплинути на працездатність з’єднань, виконаних із застосуванням фторопластів. Так само фторопласт використовують при виготовленні ізоляції електрообладнання, друкованих плат.

Щоб бути настільки затребуваним, матеріал повинен мати чудові технічні властивості. Розглянемо деякі з них. Фторопласти зовсім не розчиняються органічними розчинниками, навіть кип’ятіння не може призвести до руйнування фторопласту. Феноменальна інертність, повна водонепроникність, вражаючі електричні і механічні властивості, а саме: механічна міцність не змінюється при температурах -190 оС +300 оС; діелектричні властивості і висока електроміцність дозволяє йому дуже широко використовуватися в електронному та електричному обладнанні. Коефіцієнт тертя знаходиться на дуже низькому рівні, а значить матеріал мало схильний до зносу. Стійкий до агресивних середовищ, корозії, а також впливу радіації. Фторопласт не проникний для переважної більшості газів, не горючий. Якщо і станеться займання, то матеріал самозатухає за короткий проміжок часу.

Фторопласт – популярний, але досить специфічний товар, отже купувати його краще у виробника – без посередників. Тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені в його якості.