Біокаміни – це декоративні каміни

БіокаміниБіокаміни – це декоративні каміни, які можна встановити в будь-якому приміщенні: клуб, ресторан, квартира, офіс. При цьому вам не потрібно установку димоходу, так як в біокамінах використовується рідке екологічно чисте паливо – біоетанол, яке при згоранні не утворює кіптяви, диму, золи. При цьому в біокаміні горить живий вогонь, а для створення повної правдоподібності справжнього каміна можна використовувати декоративні дрова. Біокамін – це можливість легкої установки каміна з цим вогнем. Такий камін безпечний для людей і навколишнього середовища, біоетанол що згорає виділяє лише водяні пари і вуглекислий газ в дуже невеликій кількості.

Біокаміни можуть бути різного дизайну. Їх роблять із металу, скла, виконують обробку з граніту, мармуру або під дерево. Велика кількість різноманітних варіантів дозволяє без труднощів вибрати модель біокаміну для конкретного приміщення. Крім класичних варіантів, максимально нагадують справжні каміни, ви можете вибрати модний оригінальний і стильний екокамін незвичайної форми. Біокаміни бувають вбудованими і мобільними. Переносний біокамін можна при бажанні переміщати з одного приміщення в інше.

Біокаміни – це не тільки красивий і оригінальний елемент декору. Вони здатні нагрівати повітря в приміщенні. Крім того, на відміну від звичайних обігрівачів, екокаміни не сушать повітря в кімнаті, а навпаки зволожують його.

Основним елементом біокамінів є пальник, який заповнюють рідким паливом. Літр біопалива може згоряти протягом півтори-двох годин. Як правило, максимальний об’єм посудини для біопалива не перевищує трьох літрів. До речі, пальник з біоетанолом можна встановити і в звичайному каміні, якщо у вас виникають проблеми з димарем. Встановлений у приміщенні біокамін можна доповнити аксесуарами, в тому числі і для ароматерапії.

Каміни без димоходу забезпечують в будинку невимушену атмосферу романтики та затишку. Можна відпочити біля живого вогню ввечері після робочого дня, зібратися всією сім’єю, влаштувати романтичне побачення. Біокаміни вибирають любителі романтики і комфорту, ті, для кого домівка – це не порожні слова, ті, хто втомився від міської суєти. Сучасні біокаміни – це полум’я живого вогню в будинку, зручний і практичний пристрій. Монтаж біокаміну не займе у вас багато часу, не потребує додаткових будівельних робіт. Крім того, біокаміни легко використовувати, вони пожежобезпечні.


1 коментар до публікації “Біокаміни – це декоративні каміни”

  • wildflame сказав:

    До речі, зараз зявилися автоматичні біокаміни, які можна приєднати до систем “розумний дім”. Це покращений варіант звичайного пальника з біоетанолом, яким можна управляти зі смартфону по wi-fi, пульта дистанційного управління. Наприклад, регулювати висоту вогня, гасити та ін. Часто автоматика має дисплей, кнопки управління.Так само, автоматичний біокамін може бути незвичайної форми, мати декор.

Залишити коментар