Більярдні столи для гри в пул

Більярдні столиДуже цікавим і, треба зазначити, культурно-цікавим видом спортивних змагань у всьому світі, був, є і залишається більярд. В цю гру грають по дві людини, кожен з яких, тримає в своїй руці довгу палицю, що отримала назву кий, який по довжині іноді досягає двох з половиною метрів.

Розмір кия залежить від видів більярдних змагань, яких, на даний момент, налічується не більше двадцяти різновидів. Особливостями, якими відрізняють ці змагання, насамперед, вважаються столи, довжина яких, найчастіше, становить від шести до дев’яти футів. Столики невеликих габаритів, в більшості своїй, робляться для гри в англійський пул.

Російські більярдні столи, що не втрачають своєї популярності ось уже кілька десятиліть, мають середню довжину від семи до дванадцяти з половиною футів. Подібний стіл, як ви розумієте, встановити вдома, не вдасться, тому що він просто не увійде до кімнати, хоч буде то зал, спальня або хол.

Для домашнього користування найкращим рішенням буде столик під гру в англійський вид більярду, відомого нам як пул. Якщо ж вас цікавлять більярдні ігри у вигляді американки, пограти в них можна тільки в спеціальних клубах, розташованих на території культурно-масових центрів розваг, яких в кожному місті нашої країни, не менше сотні.

Керівники деяких гральних закладів з такою значною повагою ставляться до ігор на більярді, що активно влаштовують конкурси і навіть професійні змагання між всіма, хто є учасником клубу. Гра в пул, для спортивних змагань, виступає як найчастіше і найбільш затребувана. Особливістю пулу є наявність куль малого розміру, але це вже зовсім інша історія.


Залишити коментар