Автоматичні вимикачі

автоматичні вимикачіПряме призначення автоматичних вимикачів знаходить своє місце в області електричних мереж з змінним струмом. Застосовуються автоматичні вимикачі з метою забезпечення об’єкту захисного рівня, що знаходить своє місце під час малих або великих перевантажень, пов’язаних з коротким замиканням.

У побутовій сфері їх використовують рідше, ніж в промисловій сфері, де вони активно встановлюються на території індустріальних об’єктів, з метою зниження проблем з пуском і зупинкою рухових систем. За допомогою ряду автоматичних розеток і вимикачів сучасні заводи забезпечують свої цехи повною безпекою, поряд з малою ізоляцією кабелю. Нерідко використання вимикачів знаходить своє місце в області нечастого оперативного запуску та знеструмлення, визначених за ступенем складності ланцюгів.

За конструкційною збіркою автоматизовані вимикачі складаються з керуючого механізму, електромагнітного або теплового розділового пристрою, а головне спеціальної гасильної камери.

У переважній кількості моделей автоматичних вимикачів присутня захисна система з одного, або двох металевих пластин. Даний блок захисту відповідає за потенціал утримання робочого середовища в повністю активному стані з цілком мінімізованим моментом перевантаження. З більш детальними даними щодо конкретної модифікації, вас познайомлять експерти консультаційного відділу магазину, який здійснює реалізацію таких розеток та вимикачів.