Аналізатор вологості

Аналізатор вологостіУ деяких вагах дуже важливим є, такий прилад, як аналізатор вологості. Під терміном “вологомір” звичайно розуміють пристрої, які вимірюють вологу за допомогою термографічного методу. Елементами вологоміра виступає вимірювальний блок, який створюється на основі аналітичних терезів і сушильний блок, розміщений на кришці пристрою. Сам прилад працює шляхом аналізу вологи, яка при нагріванні зразка випаровується.

При роботі з аналізаторами вологості, як правило, використовується один з п’яти режимів: стандартний, прискорений, автоматичний, по таймеру, ручний режим. І найважливіша і необхідна умова в цьому обладнанні та, що при всіх режимах роботи (крім ручного) зупинка будь-якого вимірювання зможе здійснюватися вологоміром автоматично, при досягненні необхідних параметрів.

Добре, якщо вологомір буде володіти високою якістю і невисокою, привабливою ціною. Краще, якщо він буде від відомого, перевіреного часом виробника, який гарантує якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Хороший вологомір повинен прослужити максимально довго, оскільки у нього буде відповідний сертифікат якості і виконаний тільки з високоякісних, міцних матеріалів із застосуванням новітніх, сучасних технологій.


Залишити коментар