Акрилові ванни – легкість і зручність у всьому

Акрилові ванниНа даний момент, дуже модно і стильно жити в оточенні ергономічних речей. Для офісних площ ідеальним рішенням є столи, які не мають кутів, а також крісла, у яких ідеальний образ підходить під тілесні вигини. На піку популярності в облаштуванні домашнього простору сьогодні знаходиться ванна з матеріалу під назвою акрил. Занурившись в наповнену теплою водою акрилову ванну, ми можемо відчувати себе в максимальному комфорті, відчуваючи високий рівень зручності всім своїм тілом. Комфорт і затишок, присутній в акриловій ванні на найвищому рівні, досягається за рахунок виїмок для плечей, ліктів, а також голови, наявними в стандартній комплектації.

Ергономічні ванни з акрилового матеріалу, в класичній комплектації, мають масу достоїнств і вигідних характеристик, що формують разом попит на високому рівні. Зараз ці сантехнічні вироби оточені величезною кількістю суджень, які мають вельми серйозні і різнобічні відмінності. Найбільш часто зустрічаємося з думкою, яка має різні погляди на рівень надійності акрилових ванн.

Відповідно до думки деяких людей, які недостатньо добре розбираються в сантехнічному устаткуванні, акрилові ванни здатні прогинатися під вагою і, як результат, мають мінімальну надійність. Частково дана думка є правдивою, тому що акрилові матеріали не відрізняються достатнім рівнем жорсткості і, відповідно, не мають високої стійкості. Високий рівень жорсткості, яким володіє акрилова ванна, досягається за рахунок додаткового армування, яке забезпечується з скляного волокна з додаванням смоли епоксидного складу. Чим вище число шарів армування, тим вищим є якість ванного блоку. Число армованих шарів з легкістю визначається навіть неозброєним оком. Для цього вам треба поглянути на край борту і порахувати кількість кілець.

Сантехнічні вироби, виготовлені з акрилу, цілком і повністю замінили стандартні і популярні в радянський час чавунні ванни , ставши їх кращим аналогом за всіма характеристиками. Перевагою чавунної ванни, на яке в більшості випадків орієнтувалися радянські громадяни, було тривале утримання тепла. Але навіть з цим плюсом легко впоралися акрилові аналоги, які повністю замінили ванни з чавуну. Мінусів у ванн з ливарного матеріалу налічується величезна кількість, чого не можна сказати про акрилові вироби. Але, повернемося до обговорення ванн з акрилу.

Ще одною невірною думкою, широко поширеною серед українських громадян, є те, що ванни з акрилу не піддаються ремонту. Перш ніж відповісти собі на це питання, задумайтеся про те, що станеться з звичайною ванною з чавуну, при падінні в неї металевого предмета? Чавунний метал, найчастіше, покритий тендітної емальованою основою, яка при відколі ніколи не приймає первісний вигляд. Якщо ж ви упустите в акрилову ванну сковорідку або будь-який інший предмет домашнього користування, ви без проблем зможете відновити її поверхню, скориставшись відповідною процедурою шліфування, яка при грамотному проведенні не залишить на ванні навіть найменшого сліду.


Залишити коментар