Проектування і монтаж котельних приватного будинку

котельняЯк це часто буває, багато з того, що в цивілізованих країнах західного світу стало повсякденною нормою, тільки починає приживатися в нашій державі. Зокрема, це можна сказати про автономні котельні, якими оснащують індивідуальні котеджі і навіть великі багатоквартирні будинки.

Основна перевага, яку надає проектирование и монтаж котельных в окремо взятих будинках – відсутність необхідності прокладки зовнішніх інженерних мереж для врізки в магістральні трубопроводи центрального опалення. Спроектована і створена відповідно до власних побажань котельня приватного будинку дозволяє оптимізувати витрати на паливо, підтримувати в приміщеннях бажану температуру, а також вибирати необхідний вид енергоносія для забезпечення роботи котельні.

Основною котельноюустановкою є, безумовно, опалювальний котел. Крім цього сюди входить система газоходів, димова труба, що забезпечують циркуляцію теплоносія насоси, розширювальний бак і інше допоміжне обладнання. Початку монтажних робіт з облаштування котельні завжди передує теплотехнічний розрахунок, створюваний на основі специфічних особливостей об’єкта, характеристик систем і устаткування.

Місце розміщення котла може варіювати, залежно від його номінальної потужності. Так, агрегати до 30 кВт можуть бути змонтовані безпосередньо на кухні. Підлогові котли вимагають монтажу в ізольованих приміщеннях, що відповідають певним нормативним вимогам, і розташовані в підвалі, або в цокольному поверсі будівлі. При цьому якщо розрахункова потужність основної установки в системі опалення перевищує 50 кВт, доцільним стане вибір котла з пальником, оснащеним системою модуляції потужності, або має, як мінімум, два ступені навантаження.

Після проектування та облаштування котельні, здійснюють розводку трубопроводів. Як і будь-який інший монтаж внутрішніх інженерних систем, ці роботи також проводять відповідно до заздалегідь розробленої проектної документації. Точне проходження попередніми розрахунками і проекту значною мірою служить запорукою ефективної та безаварійної роботи опалювальної системи.

Одним з найважливіших факторів, що впливають на споживчі характеристики всієї системи опалення, залишається вид палива, використовуваний для забезпечення роботи котла.

 


Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • граніт
  Виробництво виробів з граніту

  Металопрокат
  Де застосовуються гарячекатані листи?

  Більярдні столи
  Більярдні столи для гри в пул