POS-клавіатури

POS-клавіатураPOS-клавіатура або програмована клавіатура широко використовується в ритейлі як для введення інформації оператором так і для управління касовими операціями. Відмінною особливістю POS-клавіатури від звичайної комп’ютерної є те, що клавіші програмованої клавіатури можуть бути налаштовані при встановленні та налаштуванні обладнання.

Всі клавіші в POS-клавіатурі програмуються на виконання певної послідовності дій оператора. Дуже часто за службовими кнопками закріплюється алгоритм дій оператора з 2-3 простих операцій. Для кожного об’єкта створюється унікальна розкладка в клавіатурі, яка дозволяє касирам швидко, зручно і безпомилково працювати в системі обліку.

Программируемая клавиатура широко застосовується в магазинах, бутіках, міні- і супермаркетах. Відповідно, важливою характеристикою є стійкість клавіш до агресивного зовнішнього середовища (волога, пил, удари або агресивне натискання кнопок і т.д).

Багато виробників суміщають POS-клавіатуру і зчитувач магнітних карт для економії касового простору і спрощення підключення пристроїв до POS-терміналу. Також, слід зазначити, що зчитувач магнітних карт вирішує проблему ідентифікації користувача при вході в систему, що істотно підвищує безпеку автоматизованого об’єкта, виключаючи несанкціонований доступ до програми обліку.


Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • фторопласт
  Чудовий матеріал - фторопласт

  напоромір
  Що таке напоромір? Галузь застосування

  burinnya-sverdlovyn
  Способи буріння похилих свердловин