Обладнання душових кабін

Обладнання душових кабінДо того, щоб вибрати конкретну модель душової кабіни варто визначитися з необхідним для вас обладнанням.

Природно, що в душовій кабіні повинен бути присутнім душ на гнучкому шлангу, а поряд з піддоном і прозорими стінками виходить душова кабіна економ-класу.

Зі збільшенням ціни, складності та якості росте і кількість додаткових функцій душової кабіни.

Одна з них – система гідромасажу, гідромасажним обладнанням оснащується більшість сучасних душових кабін. Різне розташування спеціальних форсунок на душовій панелі забезпечить гідромасаж для різних частин тіла. А поперемінна подача води на різні групи форсунок позитивно впливає на лімфодренажні властивості шкіри.

Стаціонарний душ, закріплений на окремій трубці або стелі душової кабіни, також може працювати в різних режимах. Так в моделі Flexa Tower (Jacuzzi) є душ з функцією «водоспаду», що володіє ефектом «виливання води на голову».

При «тропічному душі» (у моделі A-0817 Appollo і M-A016 Midocean) вода подається у вигляді найдрібніших крапельок, а додавання ароматичних масел в такий душ допомагає позбутися від деяких хвороб.

У душових кабінах, оснащених «турецькою лазнею», використовуються прийоми фітокосметики. Пакетик з сухими лікувальними травами потрапляє під потік гарячої пари. Повітря в такій душовій кабіні позитивно впливає на органи дихання, допомагає позбавлятися від застуди.

Система хромотерапії – лікування світлом, новинка в душових кабінах. Наприклад, душова кабіна від Anthropos (Glass) змінює всередині колір від блакитного – поліпшується кровообіг, до жовтого – стимулюючого пам’ять і увагу. Також враховується яскравість і тривалість впливу.

Додаткові функції душової кабіни такі, як радіо, CD, телефон ускладнюють всю систему душової кабіни і, природно, збільшують її ціну.


Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • перетворювач частоти
  Навіщо потрібен перетворювач частоти електродвигуна?

  Сувеніри
  Сувеніри

  ляльки
  Як вибирати іграшки дітям