Гриль

ГрильЯкий відпочинок може бути без шашлику? Та й навряд чи можна уявити прогулянки на природі без свіжозажареного соковитого м’яса. З кожним роком стають все популярнішими грилі-коптильні, прості і зручні у використанні. Газова гриль-коптильня дозволяє готувати копчену курку, рибу, м’ясо швидко і дуже смачно. У набір гриля-коптильні входять решітки для копчення і приготування на вогні, сепаратор жиру. Додатково можна придбати сковороду для смаження млинців, риби, овочів. Допоможе гриль-коптильня і в приготуванні біфштексів і курки. Для приготування відмінного шашлика потрібно купити хороший гриль.

Вугільно-деревний гриль-барбекю може використовуватися як для сімейних пікніків на дачі або на природі, так і для професійного приготування страв. Отже, смажимо шашлик і розміщуємося під тентом.

На ринку представлений різноманітний асортимент моделей гриля-барбекю: від невеликих компактних моделей до професійних і потужних. Для зручного переміщення гриль-барбекю оснащується коліщатками, важкої сталевої конструкцією для утримання рівноваги. Для приємного відпочинку обов’язково потрібно купити гриль.


Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • травокосарка
  Вибір підходящої травокосарки

  кабель
  Різні види кабелів: характеристики, переваги та недоліки

  промислове виробництво
  Як орендувати приміщення під промислове виробництво?