Хімчистка килима своїм руками (без хімії і води) – видалення неприємного запаху

Хімчистка килимаУ багатьох вдома є килими, ми всі з дитинства любимо ходити по теплому і шовковистому килиму. Багато хто навіть вважає за краще лежати на килимі перед телевізором, навіть якщо поряд диван. Звичайне явище для спекотної погоди. Та й корисно для хребта лежати на підлозі.

Але ось проблема, начебто пилососимо, вибиваємо його, а він просяк запахом. Це може бути запах домашніх тварин або якийсь інший неприємний. Здавати в хімчистку? Немає грошей, або немає можливості з якої-небудь причини. Головне – це просушити і провітрити килим на повітрі, вибити пил. Та запах є і не зникає. Тоді скористаємося старим народним способом: після провітрювання і сушки килима, укладаємо на те місце де він буде знаходитися.

Виготовляємо в мисці суміш такого змісту:

 • 1 стакан пелюсток лаванди або полину запашної;
 • 1 столова ложка гвоздики;
 • 1 ложка розмарину;
 • 1 столова ложка харчової соди.

Все змішуємо і рівномірно висипаємо на килим. Залишаємо на пару годин і пилососимо. Сода збирає в себе весь запах, а лаванда з гвоздикою і розмарином – надають приємний запах килиму.

Якщо все ж запах не зник, то зверніться до професіоналів. Вони швидко і без шкоди вашому килиму придадуть первозданний вигляд і приберуть неприємний запах.


Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • Комоди в вітальню
  Комоди в вітальню

  друк етикеток
  Сучасний друк етикеток

  Відкачування води
  Відкачування води