Двосекційні драбини-трансформери

драбиниДвосекційна драбина – компактна, зручна і вельми практична конструкція, призначена для роботи на висоті. Вона складається з двох секцій з різною кількістю ступенів, з’єднаних між собою спеціальним кріпленням. У складеному стані двосекційна драбина легко поміщається в багажник або на дах автомобіля.

Універсальна лестница двухсекционная от лидера Украины – rikplast.com.ua широко застосовується як на виробництві, так і в побуті. Вона може грати роль драбини на складі або в архіві, будівельних риштованнях під час ремонтних або фасадних робіт або використовуватися як звичайні приставні сходи. Як правило, вироби для професійного використання відрізняються більшою робочою висотою і максимальним навантаженням.

Сучасні виробники випускають 2-х секційнідрабини двох типів:

 • складні,
 • висувні.

Всі види двосекційних драбин виготовляються з алюмінію – матеріалу, що володіє невеликою питомою масою, завдяки чому навіть масивні конструкції відрізняються малою вагою. Алюмінієві драбини легко переміщуються з місця на місце і транспортуються.

Критерії вибору

Робоча висота конструкції. Для складських або ремонтних робіт всередині приміщення достатньо драбини висотою до трьох метрів. Для зовнішніх робіт – будівельних або фасадних – варто вибрати більш довгу розсувну модель.

Кількість ступенів. Цей показник підбирається залежно від сфери використання виробу: у побуті зручна драбина  з 4-5 ступенями в кожній ланці, в конструкціях для професійного застосування їх кількість може досягати 10-12. Число ступенів вказується при маркуванні драбин. Наприклад, драбина-трансформер 2 х 10 – це 2-секційна конструкція з 10 ступенями.

Максимальне робоче навантаження. Стандартне граничне навантаження на драбину з алюмінію – 150 кг і вище. Люди зі стандартною масою тіла можуть безбоязно користуватися такими драбинами, а також піднімати інструменти та обладнання.

Стійкість. Нижні кінці драбини повинні бути оснащені спеціальними накладками або наконечниками, що протистоять ковзанню по грунту або твердій поверхні.

 


Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • котли
  Как вибрати твердопаливний котел з ручним завантаженням?

  основа душових кабін
  Собираем душевую кабинку самостоятельно!

  тротуарна-плитка
  Як вибрати тротуарну плитку?