Біокаміни – це декоративні каміни

БіокаміниБіокаміни – це декоративні каміни, які можна встановити в будь-якому приміщенні: клуб, ресторан, квартира, офіс. При цьому вам не потрібно установку димоходу, так як в біокамінах використовується рідке екологічно чисте паливо – біоетанол, яке при згоранні не утворює кіптяви, диму, золи. При цьому в біокаміні горить живий вогонь, а для створення повної правдоподібності справжнього каміна можна використовувати декоративні дрова. Біокамін – це можливість легкої установки каміна з цим вогнем. Такий камін безпечний для людей і навколишнього середовища, біоетанол що згорає виділяє лише водяні пари і вуглекислий газ в дуже невеликій кількості.

Біокаміни можуть бути різного дизайну. Їх роблять із металу, скла, виконують обробку з граніту, мармуру або під дерево. Велика кількість різноманітних варіантів дозволяє без труднощів вибрати модель біокаміну для конкретного приміщення. Крім класичних варіантів, максимально нагадують справжні каміни, ви можете вибрати модний оригінальний і стильний екокамін незвичайної форми. Біокаміни бувають вбудованими і мобільними. Переносний біокамін можна при бажанні переміщати з одного приміщення в інше.

Біокаміни – це не тільки красивий і оригінальний елемент декору. Вони здатні нагрівати повітря в приміщенні. Крім того, на відміну від звичайних обігрівачів, екокаміни не сушать повітря в кімнаті, а навпаки зволожують його.

Основним елементом біокамінів є пальник, який заповнюють рідким паливом. Літр біопалива може згоряти протягом півтори-двох годин. Як правило, максимальний об’єм посудини для біопалива не перевищує трьох літрів. До речі, пальник з біоетанолом можна встановити і в звичайному каміні, якщо у вас виникають проблеми з димарем. Встановлений у приміщенні біокамін можна доповнити аксесуарами, в тому числі і для ароматерапії.

Каміни без димоходу забезпечують в будинку невимушену атмосферу романтики та затишку. Можна відпочити біля живого вогню ввечері після робочого дня, зібратися всією сім’єю, влаштувати романтичне побачення. Біокаміни вибирають любителі романтики і комфорту, ті, для кого домівка – це не порожні слова, ті, хто втомився від міської суєти. Сучасні біокаміни – це полум’я живого вогню в будинку, зручний і практичний пристрій. Монтаж біокаміну не займе у вас багато часу, не потребує додаткових будівельних робіт. Крім того, біокаміни легко використовувати, вони пожежобезпечні.


1 коментар до публікації “Біокаміни – це декоративні каміни”

 • wildflame сказав:

  До речі, зараз зявилися автоматичні біокаміни, які можна приєднати до систем “розумний дім”. Це покращений варіант звичайного пальника з біоетанолом, яким можна управляти зі смартфону по wi-fi, пульта дистанційного управління. Наприклад, регулювати висоту вогня, гасити та ін. Часто автоматика має дисплей, кнопки управління.Так само, автоматичний біокамін може бути незвичайної форми, мати декор.

Залишити коментар

Компания "INTRACK" предлагает купить резиновые гусеницы на мини экскаватор по самой низкой цене в Украине
 • душова кабіна
  Развенчиваем все плюсы душевой кабины

  Трансформаторна підстанція
  Трансформаторна підстанція

  Покриття для підлоги
  Покриття для підлоги